Vážené kolegyně, vážení kolegové,

ČESKO-SLOVENSKÁ NEONATOLOGIE je odborný časopis České neonatologické společnosti a Neonatologickej sekcie Slovenskej pediatrickej spoločnosti. Odborný časopis bude vydávaný ČLS JEP.

Časopis obsahuje původní práce, kazuistiky, souborné články, diskuse, dále informace z výborů obou odborných společností. Rovněž jsou publikována kongresová abstrakta a abstrakta publikací českých a slovenských autorů publikovaných v zahraničí.

Články se týkají neonatologické problematiky, ale i příbuzných oborů pediatrie, dětské chirurgie, genetiky, ORL, oftalmologie, a dalších oborů. Podrobné informace lze najít v dokumentu Pokyny pro autory časopisu.

Česko-Slovenská Neonatologie
Publikace

K publikaci v časopisu může být přijat pouze rukopis, který nebyl/nebude publikován v jiném časopisu (výjimku tvoří abstrakta vědeckých konferencí). Rukopisy procházejí hodnocením redakce a recenzním řízením. Uveřejněná práce se stává majetkem redakce a přetisknout její část v jiné publikaci lze jen s citací původu a souhlasem redakce. Nepřijaté rukopisy se vracejí jen na vyžádání.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.