Vážení rodiče, prarodiče, sourozenci a přátelé,

srdečně vás zveme na tradiční Mši svatou za předčasně narozené děti, která se bude konat v sobotu 18. 11. 2023 v 16.30 v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě. Toto setkání je věnováno všem malým bojovníkům, kteří přišli na svět předčasně, a těm, kteří odešli příliš brzy. Mše svatá se uskuteční v rámci oslavy Světového dne předčasně narozených dětí.

Náš hlavní organizátor, Rita Kramerová, která tuto krásnou tradici založila před lety na Vyšehradě, je sama maminkou předčasně narozené Aničky. Díky její osobní zkušenosti a neúnavné podpoře můžeme dnes sdílet tuto chvíli pospolitosti a naděje s vámi.

Co můžete očekávat?
  • Symbolické zapálení svíček: Každá svíčka reprezentuje jedno malé srdíčko, které nás navždy obohatilo svým krátkým životem. Zapálíme svíčku i za naše přání či modlitbu. Poděkujeme za zázraky a za příběhy s dobrým koncem.
  • Tiché souznění a pospolitost: Připojte se k nám v tiché modlitbě, kdy se všechna srdce spojí v jedno, ať už jste s námi fyzicky nebo v duchu.
  • Osobní svědectví: Poslechněte si inspirativní příběhy od rodičů a rodin, kteří prošli zkušeností předčasného porodu.
  • Ocenění: Nadační fond uznává a vzdává hold jednotlivcům a institucím z oblastí neonatologie, rané péče a paliativní péče za jejich věnování se náročné a láskyplné práci.
  • Mediální podpora: Televize NOE a Rádio Proglas.
  • Vzkaz do Nebe: V rámci přenosu budou na obrazovce zobrazeny vzkazy z webu vzkazdonebe.cz, kde rodiče mohou nechat vzkaz svým nenarozeným dětem. Vzkaz do nebe však posílají i rodiče, jejichž miminko se narodilo předčasně a dnes se všichni společně radují ze života. Děkují a sdílí radost, že vše dobře dopadlo.
  • Facebook: Dejte nám prosíme vědět v události na facebooku, jestli se mše zúčastníte.
  • Tisková zpráva: k dispozici ZDE

Těšíme se na setkání s vámi.
Přijďte s námi sdílet tuto chvíli lásky, naděje a vzpomínek.

Srdečně vás všechny zve 
Nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

Fond_Predcasne_narozene_deti
Česká Neonatologická Společnost • NF Mse deti 2023
MŠE SVATÁ NA VYŠEHRADĚ
PŘEDČASNĚ NAROZENÉ DĚTI

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.